Ви зараз переглядаєте TECH FEST

14 травня в ОНТУ відбувся TECH FEST – подія, присвячена технологіям, інноваціям та штучному інтелекту, яка об’єднала студентів, викладачів і всіх, хто цікавиться сучасними цифровими рішеннями. У межах заходу команди студентів нашого коледжу спеціальності G7 (Автоматизація, КІТ та робототехніка) взяли участь у змаганні «Технохакатон» та гідно представили наш коледж.

До складу команди першого курсу увійшли Андрусішин Артем, Петрушенко Сергій та Романенко Ярослав. Команду третього курсу представили Бондар Артем, Малюта Вадим і Пуріч Андрій. Керівником студентів був викладач коледжу Яровий Ігор Іванович. Програма змагання включала дев’ять етапів, серед яких були збирання електричних схем, керування роботом-маніпулятором, ручне керування перехідним процесом в АСР, дистанційне керування робототехнічною платформою, збирання пневматичного виконавчого механізму та проходження лабіринту університету в середовищі Minecraft.

Усі завдання вимагали від учасників уважності, технічної підготовки, швидкості мислення та вміння працювати в команді. Особливо цінним став практичний досвід, який студенти змогли отримати під час виконання кожного етапу.

Команда третього курсу виборола почесне третє місце, продемонструвавши злагодженість, наполегливість і високий рівень підготовки. Першокурсники цього разу не здобули призового місця, однак отримали корисний досвід, нові враження та мотивацію до подальшого навчання й розвитку.

Щиро дякуємо організаторам – Навчально-науковому інституту комп’ютерної інженерії, автоматизації, робототехніки та програмування ім. П.М. Платонова та кафедрі автоматизації технологічних, електромеханічних і робототехнічних систем – за змістовний і цікавий захід.