Ви зараз переглядаєте Флешмоб «В світі цікавої математики»
21.02.2024 викладачем математики МТФК ОНТУ Шаркіною Л.І. на базі онлайн-ресурсів інформаційних технологій платформи ZOOM в групі 2Т-22 був проведений флешмоб за темою «В світі цікавої математики» з використанням мультимедійних засобів у вигляді презентації.

Ведучими флешмобу були студенти групи 2Т-22: Федоренко Єлизавета, Вовк Анастасія, Григорець Сергій, Маслеников Михайло, Дегтярьов Веніамін. Студенти групи прийняли активну участь в проведенні флешмобу, з інтересом та допитливістю сприймали інформацію фактів цікавої математики.

На занятті були присутні викладачі коледжу: Мельник Л. В., Комкова О.А., Ігнатьєва К.С.

Завдяки флешмобу здобувачі освіти поглиблюють знання, розширюють кругозір, розвивають творчі здібності, удосконалюють свій інтелект.

Захід спрямовувався на активізацію пізнавальної діяльності студентів, на розуміння і відчуття краси математики, на присутність математики у повсякденному житті , на усвідомлення необхідності поглибленого вивчення цариці наук – математики.