Практична підготовка – одна з форм організації освітнього процесу та обов’язкова складова освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти, спрямована на завершення формування набутих компетентностей та отримання досвіду їх застосовування, оволодіння сучасними формами організації праці, обладнанням, пристроями і технологіями відповідно до спеціальності, ознайомлення з умовами провадження професійної діяльності.

Види та обсяг практик у Коледжі визначаються освітньо-професійними програмами за кожною спеціальністю відповідно до освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр» і відображаються у навчальних планах (тривалість, термін проведення). Зміст і послідовність практик визначається наскрізними програмами, які розробляються цикловими комісіями відповідно до навчальних планів.

Практична підготовка здобувачів освіти МТФК ОНТУ проводиться на базах практики – підприємствах, організаціях, установах, організаційний та науково-технічний рівень яких відповідає вимогам програми практики, або безпосередньо на базі коледжу.

Здобувачі освіти можуть самостійно, за погодженням з директором коледжу, підбирати для себе базу практики і пропонувати її для використання.

Практика для здобувачів МТФК ОНТУ, залежно від напряму підготовки, конкретної спеціальності, поділяється на:
• Ознайомчу;
• Навчальну;
• Технологічну;
• Виробничу;
• Переддипломну.

Положення про практичну підготовку