Ви зараз переглядаєте Обласна науково-практична конференція  «Українська мова та література: зріз сучасності»
18 квітня відбулася Обласна науково-практична онлайн-конференція «Українська мова та література: зріз сучасності» Метою конференції було створення продуктивного, науково-розвивального простору для виявлення та розвитку інтелектуальних і творчих здібностей студентів. Зустріч відкрив відомий український письменник, мовознавець, просвітянин, громадський діяч. Повний кавалер ордену «За заслуги», лауреат літературних премій – Олекса Різників.

Механіко-технологічний фаховий коледж ОНТУ представляв студент першого курсу технологічного відділення Ткаченко Денис (викладач –методист Ольховська Вікторія Василівна). Денис у доповіді «Важливість діалектів в українській мові» зазначив, що діалектна мова відіграє ключову роль у спілкуванні між людьми та формуванні їхньої ідентичності. Вона сприяє зближенню громадян, а також відображає національну принадність та регіональну приналежність Виступ студента високо оцінив Олекса Різників, прогнозуючи йому велике наукове майбутнє.

Дякуємо організаторам за цікаву, змістовну зустріч.