Ви зараз переглядаєте Звітно-виборні профспілкові збори
  • Категорія запису:Новини
26 квітня в стінах Механіко-технологічного фахового коледжу ОНТУ відбулися звітно-виборні профспілкові збори, на які була запрошена голова ППОП ОНТУ Страхова Т.В.

Голова профбюро Ольховська В.В. надала звіт про проведену роботу протягом п’яти років, подякувала адміністрації університету та коледжу за підтримку та допомогу. Тетяна Василівна Страхова наголосила, що в єдності наша сила для здолання життєвих перешкод. Директорка коледжу Кічук О.М. зазначила, що робота проводилася на належному рівні і запропонувала обрати головою профспілкового бюро Ольховську В.В., пропозицію одностайно підтримав колектив.

Учасники зборів обрали членів профспілкового бюро, делегатів на звітно-виборну конференцію первинної профспілкової організації, представників до складу профспілкового комітету. Рекомендували на голову ППОП ОНТУ Страхову Т.В. і побажали Тетяні Василівні успіхів у праці, нових перемог та досягнень.